Прокоп’єва Софія

05 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано восьмирічну дівчинку з с.м.т. Глеваха Васильківського району Київської області Прокоп’єву Софію, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Софії – Прокоп’єва Тетяна Григорівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Софії стати здоровим!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для життєрадісної та веселої Софії, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
06 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Прокоп’євій Софії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 09 липня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Софійкою, її батьками та молодшою сестричкою Настусею, завдячуємо компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
 
Нам було дуже приємно отримати від Софії та її рідних, на згадку про лікування її сердечка, дуже гарне вишите бісером серце. Щиро дякуємо!
 
Бажаємо Софійці та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.