Ревуцька Каріна

15 квітня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована майже семирічна дівчинку з м.Вінниця Ревуцька Каріна. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
 
Каріні потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для донечки  звернулась мати дівчинки – Ревуцька Юлія Анатоліївна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги життєрадісній Каріні!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відразу відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Величезна їм сердечна подяка!
 
17 квітня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця - рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Ревуцькой Карині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 19 квітня у задовільному стані  та з яскравою посмішкою дівчинка була виписана додому.  
Ми, разом з Каріною, її батьками та старшим братом Артемом, щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Каріні та її родині здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.