Рудницька Христина

18 вересня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з села Пустовійти Хмільницького району Вінницької області Рудницька Христина, яка народилася 11 серпня 2009 року. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірну дилатацію правих відділів серця. 
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчинці  необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Рудницька Вікторія Володимирівна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко Христини!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Христини, як завжди  відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Сердечна та щира  їм подяка!
 
19 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Рудницькій Христині.
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 21 вересня у задовільному стані дівчину було виписано додому. Відправляючись додому Христина разом з мамою подарували Фонду дивовижну картину вишиту бісером. Дякуємо за подарунок!
 
Ми, разом з багатодітною родиною Рудницьких, всіма їх близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та Білоногу О.В., завдяки допомозі яких у короткий термін було забезпечено придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Христинка, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!