Сагаль Юлія

19 серпня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано Сагаль Юлію, яка народилася 21липня 2003 року. У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока СН І ст. Юлія поступила у відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вартість системи 31 993 грн.

 

В багатодітній родині Сагаль виховується троє дітей: Юлія - найстарша, менша сестричка - Богдана, їй 4 роки, та наймолодший братик - Артем, йому -3 роки. Артемка – дитина–інвалід. Мати, Лідія Сергіївна, самотужки виховує трьох дітей та не може назбирати кошти на придбання дороговартісної спіральної системи Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку у доньки, їй треба прогодувати та одягнути дітей. Батько вихованням та забезпеченням родини не займається. Діти разом з мамою мешкають у селі Лишнівка Маневицького району Волинської області. Юля навчається у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, допомагає мамі поратися на городі, любить готувати.
З проханням надати благодійну допомогу родині Сагаль для придбання спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для Юлії Фонд звернувся до компанії МТС Україна і отримав підтримку.

 

 


 

Ми, разом з багатодітною родиною Сагаль, від щирого серця вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у Юлії, що дозволило 20 серпня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у дівчинки у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без ускладнень, і вже 22 серпня у задовільному стані Юля була виписана додому.
 

Ми бажаємо родині Сагаль щастя, здоров’я та успіхів.