Савченко Єва

30 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано трирічну дівчинку з міста Києва, Савченко Єву, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Єви – Савченко Тетяна Анатоліївна. Ми розпочали проект «Сердечко малечі Єви дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechko-malechi-evi-duzhe-chekae-na-v... та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
31 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Савченко Євці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 02 серпня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з Євою, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькій дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками! 
Єва, бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливою, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!