Шерман Максим

25 червня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано тринадцятирічного хлопчика Шермана Максима, з діагнозом – вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Максиму потрібно ендоваскулярне закриття дефекту відкритої артеріальної протоки спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якої 31 993 грн.

 


 

 

Сім'я Максима, це мати, Наталія Анатоліївна, тато Валерій Миколайович та старша сестра Юлія, інвалід

дитинства. Мешкає родина у м. Олександрівськ Луганської області. Мати працює керівником планового відділу Луганського заводу «Сантехдеталь», а батько у Луганському міському відділі охорони. Фінансові можливості родини достатньо обмежені, тому самостійно придбати дороговартісну спіральну систему Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для Максима Фонд звернувся до компанії МТС Україна та отримав згоду.
 

Ми, разом з Максимом та його родиною, завдячуємо компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика, що дозволило 26 червня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у Максима у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 28 червня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.


 

Бажаємо родині Шерман здоров’я та всіх гараздів.