Шершун Богдан

28 серпня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано хлопчика з села Злазне Костопільського району Рівненської області Шершуна Богдана, який народився 13 грудня 2010 року. В Богдана вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу надати допомогу у зборі коштів на дорого вартісний імплант для рятування сердечка молодшого сина Богдана до Фонду звернувся батько хлопчика, Шершун Микола Сергійович. Ми розпочали проект « Допоможемо сердечку Богдана!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
 
На допомогу сердечку Богдана відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
29 серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Шершуну Богдану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 31 серпня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Богданом, його батьками та старшими братами, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
 
Нам на згадку Богдан залишив дуже гарний подарунок – яскраву картинку та гарне сердечко у квітах. Дякуємо! Чекаємо за півроку у гості.
 
Богданчику, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!