Шевчук Михайло

24 липня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований шістнадцятирічний хлопець з села Великі Мацевичи Старокостянтинівського району Хмельницької області Шевчук Михайло, який народився 07 січня 2001 року. У Михайла вроджена вада серця – коарктація аорти, легенева гіпертензія та артеріальна гіпертензія. 
 
Хлопцю необхідно ендоваскулярне стентування коарктації аорти, для цього потрібний стент-графт для пластики COVERED CP STENT та ВІВ балон, вартість цих витратних матеріалів 110 000 грн
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Михайла – Світлана Вікторівна. Фонд розпочав проект «Серце Михайла потребує термінового порятунку!».
 
На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання стент-графту для пластики COVERED CP STENT та ВІВ балону для виваженого хлопця Шевчука Михайла, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
25 липня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне стентування коарктації аорти Шевчуку Михайлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 29 липня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з Михайлом та його родиною, завдячуємо компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопця. 
 
Михайло, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!