Шевчук Олександр

20 липня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований  шістнадцятирічний хлопець з м. Хмельницького – Шевчук Олександр, який народився 22 вересня  2004 року.. У нього вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та цукровий діабет.  
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця Олександру потрібне ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопця – Шевчук Наталія Андріївна. Фонд розпочав проект «Серце Олександра потребує термінового порятунку!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/sertse-oleksandra-potrebue-terminovogo-poryatunku
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Олександра, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
21 липня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Шевчуку Олександру, та вже 23 липня у гарному настрої та задовільному стані хлопець був виписаний додому.
Ми, разом з Олександром, його батьками, старшим братом, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопця. 
Зі свого боку, бажаємо Олександру здоров’я та здійснення мрій! Хай щастить, всього найкращого!