Шило Максим

29 серпня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопець з міста Рівне Шило Максим, який народився 17 квітня 2005 року. У Максима вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки. 
 
Хлопцю необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером для закриття перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 108 605 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Максима – Інна Миколаївна. Ми розпочали проект «Сердечку Максима дуже потрібна ваша допомога!», та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-maksima-duzhe-potribna-vasha-... та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру для закриття перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Nit Occlud Le VSD, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Дякуємо!
 
30 серпня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Шило Максиму. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 02 вересня у задовільному стані хлопець був виписаний додому. Як раділи його батьки! 
 
Ми, разом з Максимом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопця. 
Ми, зі свого боку, бажаємо Максиму щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та мирного неба. Всього найкращого!