Шишкіна Леона

В кінці січня цього року до Фонду звернулась Чернова Наталія Юріївна з Одеси, мати Шишкіної Леони, з проханням надати допомогу в залученні коштів для придбання необхідних витратних матеріалів, які необхідні для проведення корекції вади серця її доньці. У дівчинки вроджена вада серця: дефект міжшлункової перегородки, субаортальний стеноз СН ІІ.

Зі слів матері: «Донька - Шишкіна Леона В'ячеславівна, народилася 27 листопада 2007 року. На другий день дізналися про ваду, у моєї донечки з народження ВВС, ДМШП0,8 см, підклапанний стеноз. Були на УЗИ, сказали чекати, набиративагу, що для нас завжди було проблемою, Леона погано їсть і дуже худенька,завжди погано набирала вагу, зараз в 5років важитьусього 15кг. Коли їйбув рік, ми дізналися, що знову чекаємо на дитинча, вагітність, потім пологи, мій декрет затягнувся.

Чоловік працює установникомкондиціонерів, заробляєтількивлітку,рештачасу – випадкові заробітки.

Мешкаємо ми в місті Одеса, в однокімнатній квартирі37 кв. м у чотирьох,Леону всадокпо стану здоров'ю побоялися оформляти, водимоїї до школи розвитку Самоцвіти, намагаємося розвиватися її самі. Воназдібна дівчинка любить вірші, любить читати ідуже хоче піти на танці, але я все боюся її кудись віддати.  Вона увесь час запитує, ачому подругам можна, ая не йду. Дуже сумно відцього. Дуже хочеться їй допомогти, зробити операцію, що б була повноцінною здоровенькою дитиною!»

На сторінках нашого сайту мизвернулися до  всіх небайдужих людей з проханням, надати можливу фінансову допомогу, необхідну для придбання витратних матеріалів, щоб врятувати серце Шишкіній Леоні.

29 березня 2013 року у Київському міському Центрі Серцяпроведена радикальнакорекція вродженої вади серця маленької Леони.Операція пройшла вдало і 5 квітня дівчинку виписали додому. Ми бажаємо дівчинці щастя і здоров'я.

Фонд,разом з батьками Леони щиро дякує Корчинському Михайлу Орестовичу, благодійна допомого якого, надала можливість придбати витратні матеріали для дитячого відділенняКиївського міського Центру Серцята подаруватималенькій Леоні і ще 5 діткамжиття.

Якщо у Вас з'явилося бажання врятувати життя дитини, чекаємо на Вас!

Об'єднавши наші зусилля, ми зможемо вдихнути життя в нові серця!