Швець Серафім

16 квітня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленького чотирирічного хлопчика з села Романківці Сокирянського району Чернівецької області Швеця Серафіма.  У хлопчика діагностували вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Серафім потребував ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Серафіма – Швець Світлана Василівна. Ми розпочали проект «С танемо для Серафима Добрими чарівниками!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію щодо хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
 
На допомогу сердечку Серафіма відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
17 квітня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Швець Серафиму. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 19 квітня у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
 
Ми, разом з родиною матусею Серафима та його близькими, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати маленькому хлопчику життя, та став для нього справжнім чарівником! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Крім великої вдячності за рятування маленького Серафіма, його мама власноруч вишила для наших двох фондів ікони. 
 
МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» отримав ікону «Покрова Пресвятої Богородиці»
   
А у нашого Фонду з’явилась ікона Святого великомученика Серафіма 
 
Серафим, рости здоровим та щасливим, на радість мамі, бабусі та хрещеним і нехай всі твої мрії збудуться!