Сидорчук Ольга

09 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована Сидорчук Ольга з села Брониця Камінь-Каширського району Волинської області, яка народилася 18 квітня 2012 року. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – мембранозний дефект міжшлуночкової перетинки та невелику тристулкову недостатність.
 
Ольга, з багатодітної родини, потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером для  усунення дефекту міжшлуночкової перетинки Nit-Occlud  Le VSD, вартість якого 113 741 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Сидорчук Людмила Василівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги ользі з багатодітної родини!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у маленької Ольги запропонував наш постійний друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
І ось 10 жовтня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне усунення мембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Сидорчук Ользі. Післяопераційний період пройшов без особливостей,та вже 15 жовтня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з великою родиною Сидорчуків,  всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
 
Зі свого боку Фонд бажає Ользі здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!