Скоморохова Олександра

17 грудня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована шестирічна дівчинка з м. Маріуполя Донецької області Скоморохова Олександра, яка народилася 25 жовтня 2012 року.  У Олександри вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребувала ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Олександри – Скоморохова Вікторія Миколаївна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Олександри!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у дівчинки запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для Олександри. 
 
19 грудня 2018 року, як раз у день Святого Миколая у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Скомороховій Олександрі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 21 грудня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з мамою, Вікторією Миколаївною, батьком, Дмитрим Миколайовичем, та молодшим братиком, всіма близькими та рідними, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати дівчинці життя! 
Олександра, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!