Смисловська Анастасія

03 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з міста Бахмут Донецької області Смисловська Анастасія, яка народилася 03 лютого 2014 року. У дівчинки вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Анастасії необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Анастасії – Ольга Миколаївна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Анастасії!», та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhemo-serdechku-anastasii та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи.
 
На допомогу сердечку дівчинки відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
04 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Смисловський Анастасії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 07 червня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. Як раділи її батьки!
 
Ми, разом з Анастасією, та її батьками, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у дівчинки та врятував їй життя. 
Ми, зі свого боку, бажаємо Настусі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!