Софія Кольчук

31 жовтня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано одинадцятирічну дівчинку з с Борохів Ківерцівського району Волинської області Кальчук Софію, у неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Софійці потрібне ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Софійки Наталія Віталіївна Новосад, яка виховує двох донечок разом з новим чоловіком Новосад Володимиром Васильовичем. Ми розпочали проект «Софія потребує вашої допомоги!». Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Завдяки компанії «Vodafone Україна» та небайдужим людям і організаціям ми змогли зібрати потрібну суму коштів та придбати необхідний спіральний комплект  Nit-Occlud PDA для усунення вродженої вади серця у Софійки – відкритого артеріального протоку.
 
02 листопада 2016 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки у дівчинки. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 04 листопада у задовільному стані Софія була виписана додому.
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця Софія залишила нам дуже гарний малюнок.
 
 
За її згодою, Фонд буде використовувати його, як ознаку сердечної подяки всім небайдужим людям з великим серцем, які допомагають нам у реалізації наших Проектів та Програм. 
Ми, разом з родиною Новосад, та Софійкою, щиро вдячні всім, хто допоміг врятувати життя Кальчук Софії!
 
З свого боку Фонд бажає дівчинці здоров’я, щастя, мирного неба та гарних оцінок у школі! Всього найкращого!