Соловйов Денис

03 вересня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано сонячного хлопчика з міста Чернігова Соловйова Дениса, який народився 13 січня 2009 року. У Дениса вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у зборі коштів на дороговартісний імплант для рятування сердечка молодшого сина Дениса звернулася мати хлопчика, Соловйова Наталя Василівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку сонячного хлопчика Дениса!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Дениса відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
04 вересня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Соловйову Денису. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 06 вересня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Денисом, його батьками та старшим братом, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
 
Дениска, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!