Соловйова Дар’я

19 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Одеси Соловйову Дар’ю, який немає ще і 2-х років. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, дилатація порожнини лівого шлуночка. 
 
Софійці потрібна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом-окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для донечки  звернулась мати дівчинки – Соловйова Анастасія Сергіївна. Фонд розпочав проект «Сердечко маленької Дар’ї дуже чекає вашої допомоги!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Софійки, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Завдяки благодійній пожертві необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
20 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Соловйовій Дар’ї. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 листопада у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з маленькою Дар’єю, її батьками та двомісячною сестричкою щиро завдячуємо компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Бажаємо Дар’ї, її рідним та близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.