Стецюк Ярослав

04вересня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований дев’ятирічний хлопчик з міста Фастів Київської області Стецюк Ярослав. У Ярослава вроджена вада серця - виражена коарктація аорти, двостулковий аортальний клапан та артеріальна гіпертензія. 
Хлопчику терміново потрібно стентування коарктації аорти покритим стент-графтом для пластики аорти разом з BIB балон-катетером для встановлення стентів, щоб ендоваскулярним методом скорегувати вроджену ваду серця у хлопчика. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для сина звернулась мати Ярослава – Стецюк Леся Сергіївна. Щоб врятувати серце хлопчика ми зробили проект «Допоможемо сердечку Ярослава!» та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhemo-serdechku-yaroslava-0  та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Ярослава відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний стент-графт для пластики аорти разом з BIB балон-катетером для встановлення стентів та  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
06 вересня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярна корекція вродженої вади серця - стентування стернування каорктації аорти Стецюку Ярославу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 09 вересня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Ярославом, його батьками та старшими сестрами, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця необхідним стентом для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятував йому життя. 
 
Ярославе, бажаємо тобі щастя, здоров’я та скоріше реалізувати свою мрію, начати займатися карате. Всього найкращого!