Суржиков Тимофій

12 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано тринадцятирічного хлопчика з міста Дніпро Суржикова Тимофія, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Тимофія – Дробот (Золотухіна) Аріна Михайлівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Тимофія!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Тимофія зразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
13 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Суржикову Тимофію. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 15 липня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Тимофієм та його мамою, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Нам на згадку Тимофій залишив трьох голубів, які будуть нести мир та добро всім нам. Особливо приємно, що це було у День Миротворця!
 
Тимофію, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!