Тарасюк Іван

 
22 серпня 2016 року в дитяче відділення ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров'я України» був госпіталізований маленький хлопчик з м Сарни Рівненської області Тарасюк Іван, він народився 07 липня 2012 року. У Івана вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока і йому необхідно ендоваскулярне закриття дефекту спіральної системою Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн. Крім вродженої вади серця у цього сонячного і доброго малюка ще синдром Дауна.
 
 
Ваня зростає в багатодітній родині Тарасюків, разом з братиком Олександром, йому 1 рік і двома сестричками Софія 13 років і Карина 11 років. Живе родина в м Сарни Рівненської області. Працює в родині тільки мама, Жанна Володимирівна, кухарем в дитячому садку № 3 «Ялинка», а тато, Олександр Федорович, знаходиться в декретній відпустці по догляду за маленьким Сашком. не мають можливості.
 
У Фонд з проханням про допомогу в придбанні дорогого витратного матеріалу звернулася мама Ванюши - Жанна Володимирівна. Ми почали проект «Простягніть руку допомоги маленькому Ванюші!», Розмістили інформацію і підтверджуючі документи на сайті Фонду, сторінці Фейсбуку і звернулися за підтримкою до своїх партнерів благодійної організації Благодійний фонд «Корда», який в свою чергу підключив італійських партнерів. Протягом місяця необхідна сума була зібрана і спіральна система Nit-Occlud PDA для Іванка була куплена.
 
25 серпня 2016 року в ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярні закриття відкритої артеріальної протоки Тарасюку Івану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 29 серпня в задовільному стані малюк був виписаний додому.
 
Ми, разом з Ванюшою, його батьками, братиком і сестричками висловлюємо величезну подяку: благодійної організації Благодійний фонд «Корда»; Асоціації «A.B.C. - Amici dei bambini di Chernobyl »; Асоціації «Amici nel Mondo»; Асоціація «Dei Carraresi»; Асоціація «Il Ponte - Mict»! Завдяки Вам і вашим бажанням допомогти, сьогодні Ванюша, зможе відчути, що життя складається не тільки з страшних діагнозів, а зі справжніх друзів, дитячих радощів і задоволень.
 
Бажаємо Іванкові і його багатодітній родині здоров'я, миру і всіх благ.