Тесленко Микита

06 листопада 2013 року до Київського міського Центру Серця госпіталізовано 15 - річного Тесленка Микиту з діагнозом – стан після радикальної корекції тетради Фало, яка відбулась у 1999 році. У хлопця аневризма вихідного тракту правого шлуночка, виражена недостатність клапана ЛА, гострий оклюзійний тромбоз та супутні діагнози. Микиті потрібно протезування клапана ЛА, для цього потрібні біологічні клапани серця. Їх вартість 22 400 грн.

 

 

Сім'я Микити, це мама, Ія Юріївна і тато Владислав Володимирович. Мешкає родина у м. Донецьку, мати працює педагогом з музичного виховання у дитячому садку для дітей з вадами зору, а батько у виробничому об’єднанні по виробництву поліетиленової продукції механіком. Самотужки знайти кошти на дорого вартісні клапани родина не змогла.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні біологічних клапанів серця для хлопчика Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

 

Ми,  разом з родиною Тесленко, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідних біологічних клапанів серця, що дозволило 27 листопада прооперувати Микиту у Київському міському Центрі Серця. Післяопераційний період пройшов з певними ускладненнями, але 23 грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.

 

Бажаємо родині Тесленко здоров’я и всіх гараздів.