Ткаченко Тимур

15 лютого 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано чотирирічного хлопчика Ткаченко Тимура, з діагнозом: вроджена вада серця –  аневризматичне випинання міжпередсердної перегородки з множинними проривами. Хлопчик поступив до відділення вроджених вад серця у задовільному стані. Тимуру потрібно ендоваскулярне закриття дефекту  МПП оклюдером  Occlutech ASD ІІ Flex, вартість якого 59 000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Родина Тимура, це мати, Наталія Олександрівна, тато Сергій Валентинович та одинадцятирічний братик Євген. Мешкає родина уприватному будинку разом з бабусею у м. Одесі. Мати Тимура не працює, тому, що хлопчик часто хворіє та потребує постійної уваги, а батько працює водієм у приватному підприємстві. Придбати дорого вартісний оклюдер для лікування вродженої вади серця у маленького сина, родина самостійно не має змоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З проханням надати благодійну допомогу, щодо придбання оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex для маленького Тимура Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

Приїхав хлопчик до дитячого відділення Інституту серця разом з мамою знервованим та настороженим, медичні процедури його лякали,  але після проведення оперативного втручання та закриття вродженого дефекту серця, настій у хлопчика змінився, він почав посміхатися  та контактувати з дітками у відділенні.

 

Родина Ткаченко, разом з Фондом, від усього серця щиро завдячує компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex, що дозволило 17 лютого провести ендоваскулярне закриття дефектів міжпередсердної перегородки хлопчику у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і 23 лютого у задовільному стані Тимур разом з мамою був виписаний додому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Желаем маленькому Тимуру здоровья и всех благ.