Ціхоцький Іван

19 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано чотирирічного хлопчика з села Торговиця Млинівського району Рівненської області Ціхоцького Івана, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Івана – Ціхоцька Оксана Миколаївна.
Ми розпочали проект «Маленький Іванко дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Максима, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
21 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Ціхоцькому Івану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 24 червня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Іваном, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Іванко, бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!