Цимбал Мирослава

25 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з міста Києва Цимбал Мирослава, яка народилася 22 жовтня 2012 року. У дівчинки вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Мирославі необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Мирослави – Оксана Віталіївна. Ми розпочали проект «Зробимо сердечко Мирослави здоровим!», та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/pacient/zrobimo-serdechko-miroslavi-zdorovim та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Дякуємо!
26 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Цимбал Мирославі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 28 червня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. Як раділи її батьки! 
 
 
На згадку, Мирослава разом з мамою, подарувала нам картину вишиту бісером, гарного ведмедика з врятованим сердечком, як приємно!
 
Ми, разом з Мирославою, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
 
 
Ми, зі свого боку, бажаємо Мирославі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!