Цушко Поліна

13 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано трирічну дівчинку з міста Миколаїв Цушко Поліну, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Поліни – Цушко Людмила Вікторівна. Ми розпочали проект «Сердечко маленької Поліни дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Анастасії, Фонд звернувся до своїх багаторічних надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
14 червня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Цушко Поліні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 18 червня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
 
Ми, разом з родиною Цущко та маленькою Полінкою, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Поліна, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Бажаємо тобі стати видатною балериною! Всього найкращого!