Ушаньов Михайло

18 червня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований семирічний хлопчик з  села Требухів Броварського району Київської області Ушаньов Михайло, який народився 22 квітня 2011 року. У Михайла діагностували вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, дилатація правих відділів серця. Михайлу необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Тетяна Анатоліївна. Фонд розпочав проект «Допоможемо сердечку Михайла!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD для веселого усміхненого хлопчика Ушаньова Михайла, Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у Михайла запропонував наш постійний друг та партнер компанія Vodafone  Україна. Завдяки їх підтримці необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
І ось 20 червня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Ушаньову Михайлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 25 червня у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 

 
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту Серця Тетяна Анатоліївна подарувала нам дуже символічну картину. Ведмедик з заплатою на серці. Дякуємо. Особливо приємно було читати надпис: «За милосердие и поддержку от Ушанёва Миши», чіпляє за душу.
 
Ми, разом з Михайлом, його старшим братом та мамою, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
 
Зі свого боку Фонд бажає Михайлу здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого! Чекаємо у гості!