Васильченко Марина

28 вересня 2012 до Київського міського Центру Серця в третє була госпіталізована Васильченко Марина із смт. Гнивань Тиврівського району Вінницької області. Малеча вже перенесла перев'язку відкритої артеріальної протоки, звуження легеневої артерії (05.12.11 р.), пластику діафрагми зліва (30.01.12 р.), а 3 жовтня 2012 їй була зроблена третя операція - пластика ДМШП і ДМПП - ІІ, дебандаж ЛА, пластика ЛА латкою з аутоперікардом. Дівчинці трохи більше року, але разом з батьками вона стійко переносить всі операції.

Фонд вже надавав допомогу маленькій дівчинці, і зараз не залишився осторонь, чудово розуміючи, що після 2-х операцій матеріальні можливості сім'ї вичерпані,  адже попереду у них ще дуже довга і важка боротьба за життя і здоров'я Марини.

Для сім'ї, де мама постійно з дитиною, а тато працює сантехніком у приватному підприємстві  Вінницької області, це величезна проблема, коштів немає на найнеобхідніше.

З проханням про допомогу до Фонду звернулася мама Марії, Ольга. Для проведення операції необхідно було забезпечити витратні матеріали, вартістю 7500 гривень.

Завдяки фінансовій допомозі компанії AMK MANAGAMENT SERVICES (Німеччина), ми придбали систему оксигенації HILITE 1000 модель 0002 і комплект магістралей до педіатричного апарату штучного кровообігу, необхідну для проведення операції маленькій Марині.

Малеча повернулася додому, і її батьки мріють, щоб більша частина проблем зі здоров'ям Марини залишилася позаду. Ми теж маємо надію на краще.

Якщо у Вас з'явилося бажання врятувати життя дитини, чекаємо на Вас!

Об'єднавши наші зусилля, ми зможемо вдихнути життя в нові серця!