Воронова Олександра

17 липня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано сімнадцятирічну дівчину з міста Чернівці, студентку першого курсу Буковинського державного медичного університету Воронову Олександру. У дівчини вроджена вада серця – аневризма міжпередсердної перетинки з проривом.  Олександрі потрібна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 105 000 грн. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для Олександри звернулась опікун дівчини – Морару Світлана Вікторівна. Фонд розпочав проект «Сердечку Олександри дуже потрібна ваша допомога!» та розмістив його на своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-oleksandri-duzhe-potribna-vas... та сторінці Фейсбуку, а також всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Олександри відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
18 липня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проведена ендоваскулярна корекція вродженої вади серця Вороновій Олександрі Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 20 липня у задовільному стані дівчина була виписана додому. 
Ми, разом з Олександрою та всій її великою родиною, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчини. 
 
 
Щиро дякуємо Саші за нотатник, в якому ми будемо записувати гарні думки та побажання.
 
Бажаємо Олександрі здоров’я, успіхів в навчанні, здійснення мрій та всіх гараздів.