Янчуковська Катерина

01 лютого 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Києва Янчуковську Катерину, яка народилася 14 жовтня 2014 року. У дівчинки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

 

Катерині потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA,вартість якого 60 562грн.

До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної дочки  звернулась мати дівчинки – Янчуковська Анстасія Валеріївна. Фонд розпочав проект «Маленькій Катюші дуже потрібно врятувати сердечко!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи.

 

З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеруNit-Occlud  PDAдля життєрадісної та веселої Катрусі, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна».Завдяки цій компанії необхіднийдорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця.

02 лютого 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Янчуковській Катерині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 5 лютого у задовільному стані дівчинка була виписана додому.

 

Ми, разом з Катрусею та її батьками, завдячуємо компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки.

Бажаємо Катрусі та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.