Янгічер Артем

18 листопада 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано восьмирічного хлопчика з смт. Сартана Маріупольського району Донецької області Янгічер Артема. У нього  вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація порожнини лівого шлуночка. Артемка потребує ендоваскулярного закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для свого єдиного синочка  звернулась мати хлопчика – Янгічер Альона Ігорівна. Фонд розпочав проект «Порятунок сердечка Артема залежить від нас!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-artema-zalezhit-vid-vas 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для маленького Артемки, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку.. Завдяки цій компанії необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна їм подяка! 
22 листопада 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Янгічер Артему, та вже 24 листопада у гарному настрої та задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Артемкою, його матусею всіма близькими та рідними, завдячуємо компанії Vodafone  Україна, яка забезпечила придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Бажаємо Артему та його близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба. 
На згадку, Артемка подарував у колекцію Фонду веселого та смішного ведмедика, Дякуємо!!!