Ясінська Ольга

05 червня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано тринадцятирічну дівчину з м. Кривий Ріг Дніпропетровської області Ясінську Ольгу. У неї вроджена вада серця –- вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчина потребувала ендоваскулярної корекції вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном. 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для дочки звернулась мати Ольги – Ясінська Олена Іванівна. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Ольги!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку Ольги відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця.
Щиро їм дякуємо за це!
 
06 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Ясінській Ользі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 08 червня у задовільному стані дівчина була виписана додому. Ольга залишила Фонду дуже позитивну картину, яку малювала власноруч. Дякуємо!
Ми, разом з родиною Ясінських, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Олєчка, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!