Забірник Володимир

08 липня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований  гарний шестирічний хлопчик з м. Одеса Забірник Володимир. У хлопчика вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця. 
 
Володимиру потрібно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість яких 114 000 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Дмитренко Галина Володимирівна. Фонд розпочав проект «Порятунок сердечка Володимира залежить від вас!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-volodimira-zalezhit-vid-vas 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Володі, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
9 червня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Забірнику Володимиру, та вже 12 липня у гарному настрої тв. задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Володимиром, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
.
 
Зі свого боку, бажаємо Володі рости здоровим та радувати батьків!
Всього найкращого!