Задоєнко Марія

26 травня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку, Задоєнко Марію, їй ще немає і трьох років. У Марійки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка поступила у відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття спіральною системою для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA, вартість якої 27 000 грн.

 

 

Багатодітна родина Задоєнків, це мати, Світлана Миколаївна, батько, Руслан Юрійович, та троє діток: старша дівчинка – Настя – шість років, і двійнята - братик Євген та сестричка Марія, 2011 року народження. Мешкає сім’я у м. Житомир. Мати працювала швачкою, але зараз знаходиться у декретній відпустці, а батько будівельник,та зараз не працює. Родина перебуває у скрутному матеріальному становищі, тому самостійно знайти кошти на придбання дорого вартісного витратного матеріалу, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Nit-Occlud PDA для маленької Марійки Фонд звернувся до компанії МТС Україна і отримав підтримку.

 

 

Ми, разом з усією родиною Задоєнків, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідної спіральної системи для усунення дефекту відкритого артеріального протоку Nit-Occlud PDA, що дозволило 27 травня провести ендоваскулярну операцію з корекції вродженої вади серця у маленької Марійки у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 29 травня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.

 

 

Бажаємо родині Задоєнків, щоб всі їх дітки булі здорові та щасливі разом з батьками!