Загоруйко Вікторія

29 травня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку з села Нова Збур’ївка Голопристаньського району Херсонської області Загоруйко Вікторію, їй всього 8 років.  У Вікторії вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу для Загоруйко Вікторії (дитини під опікою), звернулось Голопристаньське управління ЦСССМ. Ми розпочали власний проект «Сердечку Вікторії потрібна ваша допомога!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА та всіх вагонах Київського метрополітену, потім  був розміщений проект «Допоможемо маленькій Кульбабці!» на МБФ «Українська біржа благодійності» За час проекту ми змогли зібрати 10 000 грн, решту коштів 80 000 було зібрано небайдужими людьми на МБФ «Українська біржа благодійності». Завдяки цьому ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Вікторії
 
30 травня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки маленькій Кульбабці – Загоруйко Вікторії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 01 червня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
 
Фонд разом з опікуном нашої маленької Кульбабки, та її трьома братами сердечно дякує усім, хто допоміг врятувати їй життя і подарував Вікторії можливість здорового дитинства! 
Щира подяка МБФ «Українська біржа благодійності» за відмінну роботу, підтримку та надзвичайний результат.
 
Зі свого боку Фонд бажає маленькій Вікторії здоров’я, щастя, мирного неба та всього найкращого!