Залужний Олег

24 січня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований семирічний хлопчик з міста Славута Хмельницької області Залужний Олег, який народився 24 березня 2009 року. У Олега вроджена вада серця – перимембранозний та притічний дефект міжшлуночковой перетинки. 
 
Хлопчику потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud  Le VSD, вартість якого 101 757 грн
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Олега - Євгенія Миколаївна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко маленькому українцю Олегу!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  Le VSD для життєрадісного та веселого хлопчика Залужного Олега, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії МТС Україна (представник торгової марки  Vodafone в Україні) та отримав згоду. Завдяки компанії МТС Украина та небайдужим людям необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
26 січня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття перимембранозного та притічного дефекту міжшлуночковой перетинки Залужному Олегу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 30 січня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Олегом, його батьками та молодшою сестричкою, завдячуємо компанії МТС Україна (представник торгової марки Vodafone в Україні), яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика. 
Бажаємо Олегу та його близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.