Живко Софійка

18 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Луцька Волинської області Живко Софійку, який немає ще и 4-х років. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Софійці потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для донечки  звернулась мати дівчинки – Живко Галина Романівна. Фонд розпочав проект «Маленькій Софійці потрібно врятувати сердечко!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Софійки, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
19 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Живко Софійці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 21 липня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з маленькою Софійкою, її батьками, старшою сестрою,   та маленьким братиком щиро завдячуємо і компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Бажаємо Софійці та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.