Жолоб Андрій

25 червня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопець з села Селець, Володимир - Волинського району Волинської області Жолоб Андрій, який народився 26  вересня 2005 року. У хлопця діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. 
Андрій, з багатодітної родини, потребує ендоваскулярного закриття відкритої артеріальної протоки серцевим імплантом – спіральною системою Nit-Occlud PDA, вартість якого 64 200 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопця – Жолоб Марія Василівна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко Андрія з багатодітної родини разом!».  На своєму сайті http://www.serdze.org.ua/pacient/vryatuemo-serdechko-andriya-z-bagatodit... та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про Андрія та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 27 червня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Жолобу Андрію. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже  01 липня у задовільному стані та гарному настрої хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з великою родиною Жолоб,  всіма їх близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопця. 
Зі свого боку Фонд бажає Андрію здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!