Зінюк Марія

28  листопада 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчину з села Кримне, Старовижівського району Волинської області Зінюк Марію. Вона народилася у багатодітній родині 31липня 2000 року. У Марії вроджена вада серця –  відкрита артеріальна протока, їй необхідна ендоваскулярна корекція вади спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
Щоб врятувати Марію, ми зробили проект «Здійснити диво під силу кожному!» та розмістили його на сайті Фонду, http://www.serdze.org.ua/ua/pacient/zdiisniti-divo-pid-silu-kozhnomu-z-nas 
 
Щодо проблеми серця дівчини ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та звернулися за допомогою. Наші красуні з радістю підтримали Марію, виклавши її історію у проекті «Краса з ціллю», це вже п’ята дитина, сердечко якої врятували наші красуні. І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для дівчини операція зроблена  29 листопада у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». 
 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне сердечко та життя молодої дівчини!
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 02 грудня  у задовільному стані Марію виписали додому. Але як дівчина та її мама були вражені, коли до них завітали рятівниці - Міс Україна-2017 Поліна Ткач, Міс Україна Земля-2017 Діана Міроненко та  виконавчий директор Національного комітету «Міс Україна» Ірина Копаниця.  Мати Марії, Людмила Анатоліївна, на згадку про допомогу її найменшої доньки подарувала красуням символічний дитячий малюнок.
  
Впевнені, ця зустріч запам’ятається Марії  надовго.  
 
Ми разом з Марією, та її багатодітною родиною щиро вдячні Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, надані кошти та врятоване життя!
Ми впевнені, що наш спільний проект буде ще довго рятувати дитячі серця!