Зрячев Кирил

28 листопада 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано чотирирічного хлопчика з м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області Зрячева Кирила, у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, тому йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Кирила Унятицька Гнна Володимирівна яка після декретної відпустки по догляду за другою дитиною вийшла на роботу., але змушена була звільнитися, тому що постійні застуди Кирила не дозволяли працювати. Тато, Зрячев Олександр Вікторович, був приватним підприємцем, але змушений був закрити бізнес в зв'язку з відсутністю прибутку. Зараз обоє батьків тимчасово безробітні.
Ми розпочали проект «Серцю Кирила потрібна ваша підтримка!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для активного та жвавого хлопчика Зрячева Кирила, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
 
29 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Зрячеву Кирилу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 01грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. 
 
Ми, разом з мамою та татом Кирила, щиро вдячні компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика та врятувала йому життя. 
З свого боку Фонд бажає Кирилу здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!