У столиці пройде благодійний забіг на підтримку людей з хворим серцем

15-09-2016
Газета по-українські
Катерина Романчук
 
2 жовтня в 11:15 год у столиці на Трухановому острові в рамках Пробігу до Всесвітнього дня серця пройде благодійний забіг на 2 км. Кошти від нього будуть перераховані в благодійний фонд "Серце на Долоні", створений співробітниками Інституту серця МОЗ України. Він покликаний не тільки привернути увагу громадськості України до проблеми серцевих захворювань, а й задати стандарт активного способу життя як основного способу їх профілактики.
 
Фонд "Серце на долоні" потребує залучення коштів для реалізації проектів щодо забезпечення дитячого відділення Інституту серця медичним обладнанням та витратними матеріалами для кардіохірургічних операцій та реабілітаційних процедур, медикаментами, побутовою технікою, меблями, засобами гігієни, постільними речами.
 
"Коли хворіють і вмирають діти, з особливою гіркотою розумієш, що вмирає майбутнє народу. Звертаюся до вас не тільки як лікар, але і, перш за все, як людина, - будьте великодушними, подаруйте дітям життя", - каже Борис Тодуров, директор Інституту серця, головний кардіохірург МОЗ України.
 
На особливу увагу сьогодні в Україні вимагає ситуація із захворюваннями серця серед дітей. Уміння і досвід хірургів не можуть замінити дорогої апаратури, хірургічних матеріалів і медикаментів.
 
Пробіг стартує з перетину вул. Паркової і ул.Труханівської. Вартість реєстраційного внеску на благодійну дистанцію 2 км становить 150 грн.
 
Оплата реєстраційного внеску на Благодійний Пробіг здійснюється за допомогою електронного платежу на сайті www.пробегсердце.org.ua.