Сердечку Олени дуже потрібна ваша допомога!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям
 
 
19 липня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була проконсультована дівчина з міста Глухів Шосткінського району Сумської області Дем’янчук Олена, яка народилася 23 серпня 2001 року. Фахівці Інституту діагностували у Олени вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, незначний пролапс мітрального клапану. Також у дівчини діагностовано антено-невротичний синдром.
 
Для усунення цієї вродженої вади серця дівчині потрібне термінове ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина Олени, це мати, Дем’янчук Інна Олександрівна, батько Дем’янчук Олексій Миколайович та старша сестра. Мешкає родина у місті Глухів Шосткінського району Сумської області у звичайній квартирі. Мати, інвалід ІІ групи, працює разом з батьком, але доходи родини занизькі, щоб самотужки придбати дорого вартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD із системою доставки та вимірювальним балоном для лікування вродженої вади серця у молодшої доньки. Олена дуже приємна, розумна та відкрита дівчина, любить читати книжки, займатися спортом та робити масаж, але зараз за станом здоров’я фізичні навантаження їй заборонені. У дівчини часті головокружіння, слабкість, нудота, оніміння рук та губ. Серце у Олени боліло з дитинства, але те, що у неї вроджена вада серця з’ясувалося нещодавно. Батьки дуже переживають за здоров’я меншої доньки та хочуть, щоб вона гарно себе почувала.
 
З проханням допомогти врятуватися від вродженої вади серця до Фонду звернулась сама Олена та її мати. 
Ми звертаємось до всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко Олени!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Дем’янчук Олени.
 
Дівчині можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!