Маленька Вікторія дуже чекає на вашу допомогу!

Проект завершено. Серцевий імплант придбано завдяки МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим людям
 
 
27 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була  про консультована маленька дівчинка з м. Житомира Мартиненко Вікторія, яка народилася 22 грудня 2018 року. Фахівці Інституту діагностували у малечі вроджену ваду серця – аневризма  міжпередсердної перетинки з вторинним дефектом міжпередсердної перетинки. Дилатація правих відділів серця. Для усунення цієї вродженої вади серця Вікторії необхідно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
 
Родина маленької дівчинки, це мати, Мартиненко Олена Ігорівна  та Мартиненко Олександр Павлович. Проживає родина у маленькій квартирі звичайного багатоповерхового будинку. Олена Ігорівна зараз перебуває у декретній відпустці по догляду за маленькою Вікторією та отримує 860 грн. державної допомоги на дитину на місяць.. Олександр Павлович має інвалідність, та державну допомогу у сумі 1854 грн. щомісячно. Фінансові можливості родини практично мізерні, щоб самостійно  придбати дороговартісний серцевий імплант – окклюдер  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, та врятувати сердечко їх єдиного сонечка – маленької донечки. Вікторія весела життєрадісна батьківська улюблениця, активна та допитлива. Батьки дуже переживають за  свою маленьку донечку та мріють про її здорове сердечко. 
З проханням надати допомогу у зборі коштів для рятування сердечка Мартиненко Вікторії до Фонду звернулася мати дівчинки. 
 
Ми просимо всіх небайдужих та щедрих людей, підтримайте наш Проект, допоможіть зібрати гроші на серцевий імплант, врятуйте сердечко маленької Вікторії!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty 
Наші реквізити: Благодійний фонд "Серце на долоні"
ЄДРПОУ  37432793 
АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Києва
МФО банка: 320649
р/р UA55 320649 00000 26001060714855
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Мартиненко Вікторії.
Дівчинці можна допомогти, зробив благодійну пожертву за допомогою карти ПриватБанку на нашому сайті http://www.serdze.org.ua/, використавши кнопку «Допомогти», або «Зробити пожертву». 
Приєднуйтесь, давайте разом врятуємо більше дитячих сердечок!