Сердечко Назара чекає на Вашу допомогу!!

Проект завершено. Спіральна система придбана завдяки благодійним пожертвам компанії "Vodafone Україна"
 
 
24 жовтня 2017 року в ДУ «Інститут серця МОЗ України» був проконсультирований семирічний хлопчик Пилипака Назар з м Бердичева Житомирської області. Він народився 08 жовтня 2010 року. Після обстеження у хлопчика діагностували вроджену ваду серця - відкрита артеріальна протока. Назару необхідно ендоваскулярне закриття дефекту комплектом Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
Сім'я Назара - це мама Мирослава Василівна і тато Валентин Валерійович. Мама працює медичною сестрою в поліклінічному відділенні Бердичівської центральної міської лікарні, а тато тимчасово безробітний. Загальний дохід сім'ї трохи більше 3000 грн. Цих грошей ледь вистачає на оплату житла, комунальних послуг і ледве-ледве на найнеобхідніше. Самостійно оплатити серцевий імплант для сина сім'я не в змозі. До Фонду звернулася мама Назара з проханням надати допомогу в зборі коштів на доровартісний видатковий матеріал для її сина.
 
Ми просимо всіх небайдужих і щедрих людей, допоможіть зібрати гроші на спіральну систему, врятуйте сердечко Назара!
 
За додатковою інформацією звертайтеся за контактами, які розміщені на сайті Фонду: http://www.serdze.org.ua/page/kontakty.
 
Наші реквізити:
Благодійний фонд "Серце на долоні"
Юридична адреса: 02140, г. Киев, ул. Мишуги, 8/48
ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649
р / р 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м Київ
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Пилипаки Назара.