Видео

16-річному Жені вкрай необхідне вживлення механічного серця, аби хлопчик дочекався трансплантації

07-03- 2020 

У 16-річного Жені Бистрицького з Харківської області серце збільшено втричі, тому погано скорочується. Єдиний варіант порятунку - трансплантація. Хлопець стоїть у черзі на пересадку, але може не дочекатися донорського органа. Щоби виграти час, йому потрібно вживити механічне серце, вартістю в понад 5 мільйонів гривень.  

 

Допоможемо Богдану - врятуємо життя!

16-02-2020

Борис Тодуров закликає допомогти врятувати життя Богдана, який наразі знаходиться в реанімації Інституту серця. Діагноз Богдана - дилатаційна кардіоміопатія зі зниженим скороченням лівого шлуночка серця, недостатність всіх серцевих клапанів, початкова легенева гіпертензія. Хлопчику потрібна термінова пересадка серця.

 

Зігріти дитячі серця. Саша Агурбаш

19-12-2019

 

Зігріти дитячі серця. Давид. Допоможемо разом!

19-12-2019

Зігріти дитячі серця. Ваня Паслас

19-12-2019

 

У 2019 році народилася ініціатива «Фокстрот зігріває серця».
Народний артист Валерій Чигляєв і кінорежисер Заріна Арчакова разом з мережею електроніки і побутової техніки Фокстрот провели благодійну акцію.

Інституту серця подарували обладнання загальною сумою 2 млн. гривень

21-03-2019
ЧП.INFO
Микола Будика, меценат із Маріуполя, закупив медичне обладнання на суму понад 2 млн. гривень. І все це устаткування передав безпосередньо дитячому відділенню Інституту серця.

 

Благодійний подарунок Інституту серця

20-03-2019

В Інституті серця відбулася урочиста передача медичного обладнання вартістю понад 2 млн. гривень відділенням Інституту серця від Благодійного фонду «Серце на долоні» за сприяння мецената з великим серцем з Маріуполя, підприємця Миколи Анатолійовича Будики, який профінансував закупівлю обладнання.

Подяка Катерина Кутас Вірш

Ще одне врятоване серце

На згадку про своє врятоване сердечко Катерина, написала Фонду вірша.

Школярі з міста Васильків зібрали гроші на операцію дитині

01-06-2018
ЧП.INFO
Цим дітлахам немає й 10 років. Найменшим тільки по шість, найстаршим - 9.
Та вік не важливий, коли мова про добро та щиросердність. Ці діти ніби як й усі їх однолітки розважаються, сміються, люблять солодощі, іграшки та мильні кульки. Але є в них певна особливість – вони знають - в Україні є ще діти, які лише мріють про такі розваги, діти з хворим серцем, діти, яким пощастило менше і, які змушені боротись за своє життя в лікарняних палатах. І допомагають їм.

 

В Інституті серця дитині безкоштовно провели складну операцію

ЧП.INFO
11-09-2017 р.

17-річна Олександра Федорук просто «сяє». Дівчинка розуміє, - найстрашніше минулося, тепер може повертатися на рідну Рівненщину, до своїх молодших сестер, друзів та до навчання. Про серйозну хворобу - вроджену ваду серця – Олександра тепер лише згадує.